Teksty zaproszeń na ślub po angielsku English Invitation

Teksty zaproszeń na ślub po angielsku
dla zagranicznych znajomych, rodziny mieszkającej za granicą (pamiętajmy że osoby z dalsza najlepiej zaprosić min. 6-3miesięcy przed, tak by miały możliwość zarezerwować datę urlopu/ przyjazdu) można wybrać tekst i dane takie same jak w polskim zaproszeniu

usługa dodatkowa-umieścimy twoje dane w poniższych tekstach lub należy przesłać własny tekst zaproszenia po angielsku

English Weeding Invitation Text

TEN1
Two lives, two hearts
joined together in friendship
united forever in love.

They want to share this joy with you
(Wiersz: Dwa życia, dwa serce połączone w przyjaźni, zjednoczone w miłości,
Chcą dzielić tę radość z Tobą)


Anastazja Górczewska & Filip Marczak
invite
Mr. David Stock with his friend
to share in a celebration of love as we exchange our marriage vows
on Saturday, the twenty-sixth of September 2016
at five o'clock in the afternoon St. Salwator Church
68 National Unity Street Kolobrzeg, Poland.

After the Wedding Celebration we expect you at Wedding Party
at “Conrad” Rest Centre, 14 Sienkiewicza Street, Krakow, Poland.

(zapraszają Mr...do świętowania miłości..w Sobotę, 26 września 2015 o 17.00
w Kościele Salwatora w Krakowie. Po Świętowaniu Ślubu Zapraszamy na Przyjęcie w...)

Deutsch Hochzeit Einladung Text
TDE1
Zu unserer Hochzeit am
24. September 2016
möchten wir Sie / Euch sehr herzlich einladen.
Die kirchliche Trauung findet um 16.00 Uhr
in Wawel Cathedral, Krakow, PL
Anschließen feiern wir im Landgasthof
in "Andel's Hotel" Pawia Strasse in Krakow, PL
Wir freuen uns auf Ihr / Euer Kommen!


TDE2
Das einzige Glück auf Erden ist
zu lieben und geliebt zu werden


Gabriela Syc i Michał Giza
laden herzlich .......................
zur Hochzeit am Samstag, den 28. Juni 2015 ein.
Die kirchliche Trauung findet um 15.00 Uhr
in der "Parafia św.Piotra i Pawła" Kirche in Krakow statt.Anschließend feiern wir im Restaurant "Biała Róża"
Straszewskiego 16 Street,
 31-101 Kraków, PL
Um Rückantwort wird bis zum 01.06.2015 gebeten.


TEKSTY PO HISZPAŃSKU
Estamos felices de anunciar el matrimonio de X y X.
Mamy przyjemność powiadomić o ślubie ... i ...

ES1
Adrianna Nowak y Hose Gonzalez
Nos casamos !
Tenemos el placer de invitaros a
nuestro enlace matrimonial
y a celebrarlo con nosotros
el día 18 de julio a las 16:00 h.
en la Kościół św. Piotra i Pawła w Krakowie
Se ruega Confirmar

Pełne zwroty po hiszpańsku
_______________________________________________

TEKSTY NA ZAWIESZKI NA ALKOHOL, WÓDKĘhttp://www.at1.com.pl/p/teksty-na-zawieszki-na-alkohol-wodke.html

TEKSTY Podziękowania dla rodziców
http://www.at1.com.pl/p/teksty-podziekowania-naklejki-na-ciasto.html

http://www.at1.com.pl/p/zaproszenia-na-studniowke-teksty.html

Teksty zaproszenia Biznesowe Jubileusze, Targi

Zarząd firmy ** ma zaszczyt zaprosić Sz.P. ** na spotkanie, które odbędzie się*** w Sali Bankietowej **
Celem spotkania jest wymiana ofert biznesowych i pozyskanie nowych partnerów handlowych, prezentacje firm, licytacje, zebranie ulotek, możliwość wystawienia banneru, próbek produktów.  Po części oficjalnej zapraszamy na kolację.
Z okazji Jubileuszu 20-lecia firmy ** serdecznie zapraszamy Pana/Panią ** z osobą towarzyszącą na uroczysty bankiet, który odbędzie się dnia ** w Sali Bankietowej Restauracji ** Prosimy o telefoniczne potwierdzenie przybycia do dnia ** pod tel.
Przedsiębiorstwo ** ma zaszczyt zaprosić: Sz.P.  ** na obchody Jubileuszu 20-lecia istnienia firmy.
Uroczystość odbędzie się dnia ** W programie: **poczęstunek, prezentacje, otwarcie nowego działu. Prosimy o potwierdzenie do dnia ** tel. **


TEKSTY Życzeń wielkanocnych, Świąt, Urodzinowe


TC. TEKSTY ZAPROSZEŃ NA OSIEMNASTKĘ, URODZINY, IMIENINY

TC1 
Ku olbrzymiej mej radości chcę zaprosić miłego Gościa 
Sz.P.
na przyjęcie urodzinowe dnia: ___ godz.______
Niech się dowie cały świat, że mam osiemnaście lat!
Miejscówka: ____________ Kontakt:
___________________________________________________________T2
Zapraszam na odlotową osiemnastkę.
Impreza stuprocentowa,obecność obowiązkowa dnia ___ godz___ w___

T3
Czad impreza sie szykuje,
Jak przegapisz będziesz frajer!
Wymagany ubiór trendy,
Nastrój cool i ... prezent bajer!
Zapraszam Cie dzisiaj na imprezę życia!
Będzie fajna muza i ... mleko do picia!

T4
nadobne szlachcianki i roztropni szlachcice Sz.P 
Zacna panna ..... ma zaszczyt prosić niewiastę i jegomościa Sz.P na "Bal osiemnastej wiosny"
w dniu wielkim a miłym który to na dzień ...... 
(dzień i łacińska nazwa miesiąca np. 22 Juliusa) roku pańskiego .... (rzymskimi cyframi wpisany rok) wyznaczony. W komnatach ...... (np. restauracji „Zameczek”) w grodzie ....... (nazwa miejscowości) odbywać się będą wszelakie harce od ... (godzina) bicia zegara. A że szkodliwego nic nad próżnowanie być nie może, tędy kapela wyborna dzidżejowa przygrywać nam będzie różnorakie pieśni a melodyje skoczne. Pieczyste gorące strawy wszelakie miody pitne oraz inne smakołyki na stołach będą biesiadnych królować!!!

T5
Urodzinową zabawę bardzo długo się pamięta. W tym na pewno mi pomoże Twoja buzia uśmiechnięta !!! Serdecznie zapraszam ......................(imię i nazwisko) w dniu ..... o godz. ....... adres........... na moje 18 urodziny.

T7
Nim się obejrzałam minął mi roczek
i wnet postawiłam swój pierwszy kroczek.
Dziś już w dorosły wchodzę świat,
bo kończę w końcu 18 lat.
Z tej okazji zapraszam was goście,
byście ze mną przekroczyli próg dorosłości.

T8
Dnia .... miesiąca .... odbędzie się niepowtarzalna impreza urodzinowa w ..... Nie są to „zwykłe” urodziny – tym razem świętujemy liczbę magiczną zwłaszcza dla solenizanta – 18. Dlatego też uprzejmie proszę o przybycie – dobra zabawa murowana!

T 9
Z okazji urodzin nie byle jakich i nie byle czyich zapraszam serdecznie na wielkie święto zorganizowane specjalnie w celu uczczenia wchodzącego w dorosłość solenizanta. Przednia zabawa, ma której obecność jest obowiązkowa odbędzie się ....(dzień, miesiąc) o godzinie .... w .... (miejsce).

T 10
18 kończąc wiosnę zapraszam z wielką radością na urodzinową imprezę zorganizowaną dnia .... o godzinie .... w .... (miejsce). Obecność jest obowiązkowa, w programie atrakcji przewidziana dobra zabawa!

T11
Na zwykłą osiemnastkę niezwykłej osoby zaprosić Was pragnę serdecznie! Planowana impreza rusza o godzinie ...., dnia ...., w miejscu .... Obecność jest obowiązkowa, zwłaszcza, że szykuje się wyśmienita zabawa! Dlatego pamiętaj, ...... (godzina + data).

T12
Marzy Ci się dobra zabawa? Nie przegap: .... (godzina), dnia ...., miesiąca ....., roku pańskiego ...., w .... (miejsce) rozpoczyna się niesamowita, nieziemska, niebywała, niemożliwa do przegapienia impreza z okazji 18 urodzin ..... (imię, nazwisko)! Musisz tam być!

TC13

Z okazji 18 urodzin zapraszam serdecznie na imprezę urodzinową zorganizowaną w .... (miejsce). Planowane rozpoczęcie zabawy – godzina .... Z niecierpliwością i tęsknotą wypatruję dnia ...., ponieważ właśnie wtedy oczekuję na Ciebie, by wspólnie rozpocząć świętowanie. Wyśmienita zabawa murowana!

TC14

Urodziny 18 to niezwykłe święto. Wchodzi się w okres dorosłości, kończy się czas błogiej nieodpowiedzialności. Aby uczcić tak poważny krok, tak cudowne wejście w upragnioną dorosłość, zapraszam serdecznie na imprezę urodzinową, dnia.... o godzinie.... w..... Przewidziana dobra zabawa, żeby nie powiedzieć – najlepsza w tym roku!

TC15

Z okazji niepowtarzalnych i najważniejszych 18 urodzin zapraszam serdecznie na wspólne świętowanie dnia...., w...., o godzinie.... Obecność obowiązkowa, a zabawa – jedyna w swoim rodzaju!
TC16

Z okazji moich osiemnastych urodzin chciałabym bardzo gorąco zachęcić do wspólnego ich uczczenia. Zapraszam serdecznie dnia...., o godzinie .... do ..... Odbędzie się tam niepowtarzalna impreza urodzinowa!
TC17

Osiemnaste urodziny ma się tylko raz! I jako jedyne są tak ważne, przynajmniej dla mnie. Jest to więc idealny powód, żeby uczcić je wyśmienitą zabawą! Dnia... o godzinie.... w .... odbędzie się niepowtarzalna impreza! Zapraszam serdecznie do wzięcia w niej udziału!
TC18

Z okazji 18 zapraszam serdecznie na imprezę, która odbędzie się dnia... o godzinie.... w ..... Niesamowite atrakcje, udana zabawa, radosne tańce i upojenie alkoholowa – te i inne atrakcje gwarantowane.
TC19

Osiemnastka to idealny powód, aby wspólnie się zabawić! Dlatego zapraszam serdecznie na imprezę organizowaną dnia.... w.... Przewiduję tłumy gości, taneczną muzykę, alkohol oraz niezapomniane wspomnienia! Nie może Cię zabraknąć, więc nie zastanawiaj się – przychodź!
TC 20

Z okazji moich upragnionych osiemnastych urodzin organizuję kameralną imprezę tylko dla wybranych – dlatego możesz czuć się zaszczycony moim zaproszeniem. Owa owiana tajemnicą urodzinowa zabawa odbędzie się dnia.... roku pańskiego.... Liczę na Twoje przybycie, mój/moja drogi/droga ..... (imię).
TC21

Najwyższy już czas! Wkrótce kończę 18 lat i moje wejście w dorosłość chcę hucznie oblać! Nie może Cię zabraknąć – szykuje się niezła impreza! Zapraszam dnia ……………………… do ……………………………. Wstęp od godziny ………….. Do zobaczenia na miejscu!
TC22

Poważne nadejść mają dla mnie dni, w dorosłość wchodzę, odpowiedzialny mam być… Ale ten jeden raz mnie nie zbawi – zabawmy się w imię moich 18 urodzin! Dnia …………….. o godzinie ………………. Rozpoczyna się osiemnastkowa impreza w ……………………………………. (adres). Zapraszam bardzo serdecznie!
TC23

Moje 18 urodziny. Aby były rzeczywiście specjalne urządzam imprezę! Szykuje się wyśmienita zabawa przy dobrej muzyce! Nie może Cię zabraknąć dnia ……………………………. w ………………………… (adres). Startujemy o godzinie ……….
TC 24

Z okazji tak poważnego wieku, w jaki mam zaszczyt wejść , urządzam kameralne przyjęcie. Chciałabym bardzo móc Cię ugościć i wspólnie oblać moje 18 urodziny. Zabawa odbędzie się dnia ……………………… o godzinie …………………… w …………………… (adres)
TC 25

Czas najwyższy zacząć świętowanie – wybiła dla mnie liczba magiczna – 18! Zapraszam serdecznie na godzinę …………. do …………………………………. (adres). Obecność obowiązkowa, a zabawa będzie stuprocentowa!
TC 26

Z okazji mojego wejścia w dorosłość chcę być ostatni raz nieodpowiedzialny i dziecinny! Dlatego bawimy się, bawimy! Dnia ……………. o godzinie………….. w ………………………………… (adres). Nie może Cię zabraknąć, bo szykuje się ostra jazda!!!
TC 27

Magiczna liczba, lat osiemnaście na karku już mam, więc mogę się bawić i szaleć bez ograniczeń! Z okazji uświęcenia tego magicznego dnia organizuję imprezę – zaproszeni są absolutnie wszyscy! Dnia ………………… o godzinie …………….. do ………….. rozpoczynamy ostrą zabawę!
TC 28

Z okazji mojego ostatniego dnia niewinności i dzieciństwa organizuje imprezę, którą mam zamiar wejść w dorosłość! Startujemy dnia …………….. o godzinie …………… w …………………………. (adres). Nie może Cię zabraknąć – pamiętaj od 12 dopiero się rozkręcamy J więc szykuj się na całonocną imprezę!
TC 29

Z okazji moich wspaniałych 18 urodzin organizuję małą imprezkę. Ma ona na celu uczczenie wspomnianych już urodzin – przecież 18 to poważna sprawa! Dlatego liczę, że uświęcimy ten dzień razem – o godzinie ……… otwieram bramy naszego raju – klubu przy ulicy ………………………………. Spędzimy tan najbliższą noc, a kto wie, czy i nie dzień! Zabawa będzie stuprocentowa, a Twoja obecność – jest obowiązkowa!
TC 30

Powoli się starzeję – teraz tylko czekać na pierwsze zmarszczki! Ale co tam – taaaaaaaaakie urodziny ma się raz w życiu, zwłaszcza te 18! Dlatego świętujemy – nie może Cię zabraknąć dnia …………………….. o godzinie ………… w ……………………………… Zabawa będzie wyśmienita!

Serdecznie zapraszam na drobną „posiadówkę” organizowaną specjalnie z okazji moich urodzin. Domówka odbędzie się dnia ... o godzinie... u mnie. Na wszelki wypadek podaję adres: ... Do zobaczenia!

zapraszam na drobne i kameralne przyjęcie organizowane z okazji moich ... urodzin. Impreza odbędzie się dnia ... o godzinie ... w ...Planuję wyśmienitą zabawę w doborowym towarzystwie, dlatego i Ciebie nie może zabraknąć!

Byłoby nam niezmiernie miło, gdybyście zechcieli przyjść do nas na kolację w dniu moich ... urodzin. Na kolacji (data) będzie cała moja rodzina i najbliżsi przyjaciele, dlatego i Was nie może w tym dniu zabraknąć.


TEKSTY ŻYCZEŃ NA 18-tkę 


wyjątkowe i wyjątkowe urodziny wymagają wyjątkowych życzeń:)

TZ1
18-ście lat temu ktoś przyszedł na świat,
bez majtek, butów i innych atrybutów,
spełniając rodzicom marzenia i sny.
To właśnie byłeś Ty :)
Najserdeczniejsze życzenia
z okazji 18-stych urodzin.


TZ2
Kiedy wspomnisz te młode chwile,
które odeszły w mroczną dal,
a które dały Ci szczęścia tyle,
uczujesz w sercu cichy żal.
Zatęsknisz wtedy do tej przeszłości,
w której Ci jaśniał cały świat,
bo zapamiętaj, że czas młodości
to najpiękniejszy życia czas.

Najserdeczniejsze życzenia
z okazji osiemnastych urodzin.


TZ3
Nie zerkaj za siebie,
Idź śmiało przez życie,
Podkochuj się skrycie,
Kontroluj swe żądze,
Zarabiaj pieniądze,
Lekceważ pętaków,
Unikaj cwaniaków,
Przepisów przestrzegaj,
Na sobie polegaj,
Lecz przede wszystkim
Pokaż im wszystkim!
Sto lat na 18-ste urodziny!

TZ4
W dniu wejścia w dorosły świat
niech wszystkie smutki odejdą w dal.
Niech śmieje się do Ciebie świat
blaskiem długich i szczęśliwych lat.
Wszystkiego najlepszego na 18 urodziny!Mam zaszczyt zaprosić Sz.P. _______________________
Na przyjęcie z okazji jubileuszu firmy
W programie: kręgle, basen, koktajl, tort i miłe towarzystwo;))
Najlepszym prezentem będzie obecność, proszę o kontakt do dnia pod tel..

TN. Życzenia Świąteczne Biznesowe i Prywatne

TN1
Naszym Drogim Współpracownikom i Klientom 
pragniemy złożyć Serdeczne Życzenia  
z okazji Bożego Narodzenia,  
Dużo zdrowia, sukcesów, spokoju i zadowolenia.  
TN2
Świąt prawdziwie świątecznych,  ciepłych w sercu,  
zimowych na zewnątrz, dużo Czasu wolnego i szczęśliwego
– w nowym roku życzmy Wszystkiego Najlepszego
TN3
Piękna jest radość w Święta,  Ciepłe są myśli o bliskich,  
Niech pokój, miłość i szczęście  Otoczy dzisiaj nas wszystkich
TN4
Jak obyczaj stary głosi  Według ojców naszych wiary, 
Pragnę złożyć Wam życzenia  W dniu Bożego Narodzenia. 
TN5
Niech ta gwiazdka betlejemska,  Która świeci dziś o zmroku, 


Doprowadzi Was szczęśliwie  Do spotkania w Nowym Roku. 
TN6
Na zbliżające się Święta  pragniemy złożyć życzenia 
przeżywania Bożego Narodzenia 
w zdrowiu, radości i ciepłej  rodzinnej atmosferze. 
Kolejny zaś rok niech będzie  czasem pokoju oraz realizacji  osobistych zamierzeń
TN7


Niech Wam święta miłe będą z dźwiękiem śpiewu i kolędą.  
Z wigilią tuż po zmroku i w radosnym Nowym Roku. 


TN8
Wesołych  Świąt  Bożego Narodzenia  
oraz Nowego  Roku obfitego w sukcesy te duże i małe, rodzinne i służbowe 

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE PO ANGIELSKU

TN10
Merry Christmanst and the New Year full of success!
TN11
To all our partners
Merry Christmas and Happy New Year
And many success in private and buisness life
TN12
Thanks God it's Christmas!
We wish You all the best.
Merry Christmas and a Happy New Year!
TN13
Frohe Weihnachten
und ein erfolgreiches Neues Jahr
verbunden mit dem Dank
für die angenehme Zussammenarbeit. 
TN14


LINKI:

http://www.at1.com.pl/p/teksty-na-zawieszki-na-alkohol-wodke.html

:)______________________________________________

Cz.4 TEKSTY MOTYWACYJNE 
TS. Teksty na koszulki, ciastka z wróżbą jako upominki
_________________________________________________________________

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Komentarze są monitorowane, kom. +48 889 668 813 projekty@at1.com.pl Pozdrawiamy.