PRACA w At1.com.pl OFERTA!

Poszukujemy osoby do pracy przy druku i obróbce poligrafii oraz obsłudze sklepów internetowych.

1) Miejsce Pracy: AT1.com.pl, Maków Podhalański-Centrum, Sienkiewicza 3

2) Branża: Poligrafia/E-commerce, projektowanie i produkcja zaproszeń na ślub, wizytówek, ulotek, reklam, banerów, podziękowań dla rodziców, świadków i gości, ksiąg gości, planów usadzenia, numerów stolików, menu itd.

3) Zakres obowiązków: *drukowanie, ciecie,składanie i zdobienie poligrafii *malowanie i zdobienie produktów drewnianych *rozwój sklepów internetowych *uczestniczenie w zadaniach marketingowych i wyjazdach

4) Wymagania: *wykształcenie: min.średnie *status ucznia/studenta *dyspozycyjność w godzinach popołudniowych
*zdolności manualne i staranność *zapoznanie się z ofertą At1.com.pl,  Agdpark.pl oraz Motorowex.pl a także chęć do szkolenia *zamieszkanie na terenie Makowa P.

5)Mile widziane: *pasja i umiejętność projektowania Adobe (InDesign, Illustrator, Photoshop) oraz Corel Draw i umiejętność przygotowania plików do druku (cyfrowego i offsetowego) *zamiłowanie do podróży i muzyki elektronicznej (kolejne projekty) lub do agd i motocykli (rozwój sklepów agdpark.pl, motorowex.pl)

5)Oferta pracy: *dorywcza *elastyczny grafik: godziny pracy i wynagrodzenie do ustalenia *miłe warunki pracy w centrum Makowa *pod koniec roku 2016r. tworzymy nowy punkt siedziby w Krakowie - przy udanej współpracy praca stała

6)Aplikacja: CV na e-mail: projekty@AT1.com.pl.
Prosimy o załączenie w e-mailu: telefonu, godzin dyspozycyjności, propozycji stawki/h

7) Rozmowa: Po wybraniu CV zaprosimy was e-mailowo i telefonicznie na pierwszy dzień praktyczny.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Komentarze są monitorowane, kom. +48 889 668 813 projekty@at1.com.pl Pozdrawiamy.